Chytré telefony

Chytrý telefon neboli smartphone. Už se snad skoro ani nevyrábí jiný typ. Přes chytrý telefon řešíme úplně vše. Ano posíláme zprávy a i z něj samozřejmě voláme. Ale jakmile máme přes smartphone připojená data k internetu začíná pro nás úplně nový svět. Jsme přes telefon připojeni na různé platformy. Jako jsou messenger, facebook, youtube a další. Vyhledáváme vše přes mobil. Je to asi nejdůležitější věc po naší kabelce. Jako první peněženka hned potom náš nový smartphone. Dokonce někteří lidé s ním i usínají. Nebo ho mají položený na stolku hned vedle hlavy.

mobilní telefon

Pro mnoho lidí je to první věc kterou udělají hned po probuzení. A jako poslední věc než usnou. A to opravdu škodí našemu zdraví. Každý chytrý telefon má v sobě zabudovaný operační systém. U nás na trhu jsou nejrozšířenější tři typy. iOS je sytém od firmy Apple. Tento systém je kvalitní a super funkční. Je z nich, ale nejdražší. A to docela o hodně. Je tedy pouze na Vás zdali za jablíčko chcete dát takovou sumu. Největší oblibě si vede operační systém android. Je skoro v každém telefonu, který se prodává v běžných prodejnách mobilních telefonů. A jako poslední je operační systém windows.

telefon

Není tak příliš známý, protože je ze všech tří ten nejmladší. Aplikace pro něj skoro nejsou a nebo jsou na trhu velmi pozdě. Takže pokud Vám nejde o cenu  je pro Vás nejlepší volbou iPhone. A pokud Vám stačí funkční a levnější varianta běžte si koupit určitě Android. Přes telefony řešíme svoje nákupy a také platíme prostřednictvím internetového bankovnictví. I proto je důležité a nezbytné mít svůj telefon pod velkou ochranou. A mít ho pojištěný před jakoukoliv krádeží. Nastavit si pin a biometrický přístup. Také je vhodné si v mobilu nastavit bezpečnostní sledovací službu. Vyplatí se i určitě aplikace proti krádeži. Nebo si nastavit GPS aby jste mohli sledovat kde se aktuálně mobilní telefon pohybuje.