Hry, které stojí za to mít v mobilu

Svět technologií a elektroniky nabízí nejen spoustu užitečných vlastností, ale také neutuchající zábavu. Najít ale tu správnou hru je někdy opravdu obtížné. V tomto článku se dozvíte, která hra obsadila první příčku, pokud jde o oblíbenost nebo také při které hře se můžete leccos naučit. Odpoutejte se na chvíli od reality a ponořte se do světa fantazie.App Store a iPhone

Call of Duty

Hra, která se těší obrovské popularitě a sklízí jedno skvělé hodnocení za druhým. Ano, je to tak, tuto oblíbenou akční hru si můžete nyní užít také prostřednictvím svého mobilního telefonu. Zahrát si ji můžete zcela zdarma, ovšem pokud v průběhu budete chtít nějakým způsobem vylepšit svou postavu, můžete si dokoupit potřebné doplňky. Přesto, že se mohou objevit malé chybičky stojí to za to!

Minecraft

Stejně jako Call of Duty se i Minecraft stal naprostým fenoménem v oblasti mobilních her. Pokud vás tato hra ještě nedostala, není těžké to napravit. V tomto světě je možné doslova cokoli. Na své si přijde každý, kdo je nakloněn neomezené zábavě. Hru je nutné si zaplatit ale existují nejrůznější „přídavky“ které jsou k dostání zdarma.

Dobyvatel

Momentálně nejoblíbenější strategická a naučná hra, která je k dostání zcela zdarma. Vaším cílem je dobývání území na základně zodpovídání vědomostních otázek. Hrajte sami nebo s přáteli, rozhodně se přiučíte. Dobyvatel je zdarma.Mobilní hra

Quiz Planet

Otestujte své znalosti a soupeřte s přáteli nebo s lidmi z celého světa. Mezi kategorie patří nejen historie, biologie nebo český jazyk ale také oblast módy, jídla nebo her a zábavy. Sklízejte skóre a věnujte svůj čas zábavě, která vám navíc přinese spoustu nového. Stejně jako Dobyvatel je i Quiz Planet úplně zdarma.
Berte také na vědomí, že příliš častým hraním her může vzniknout závislost, a proto moudře zacházejte s časem stráveným v on-line světě.