K čemu slouží automobilové žárovky W5W

Osram je celosvětově proslulý výrobce světelných zdrojů. Výrobky této značky vykazují nízkou míru reklamovatelnosti a jejich spolehlivost je jedním z důvodů, proč se zákazníci obrací právě tímto směrem. Značkové produkty jsou v této oblasti určitou zárukou kvality a jejich cena je natolik nízká, že nemá prakticky význam šetřit na výrobcích neznámých značek. Výroba žárovek, zářivek, výbojek a dalších zdrojů umělého světla vyžaduje specifické technologické podmínky, postupy a procesy a ty jsou dodržovány v souladu s požadavky výzkumných pracovišť zejména u renomovaných značek.jedoucí auto s rozsvícenými světly.jpg
Proto se také značka Osram objevuje i v místech, kde je nutné se na kvalitu osvětlovacích těles spolehnout, jako jsou např. operační sály a lékařské přístroje, letecká technika, stavební mechanismy, automatické výrobní linky atd.

Automobilový průmysl

Jedním z pilířů společnosti Osram je odvětví automobilového průmyslu. Výrobce se zaměřil na všechny typy autožárovek, které jsou zapotřebí v osobních i nákladních automobilech. Velký zájem o tyto výrobky prokazuje i počet prodaných kusů a pozitivní recenze zákazníků.
W5W – největší pozornost obrací řidiči a provozovatelé vozidel na žárovky do předních světlometů, a to zejména na typy pro tlumená a dálková světla. Pozornost však také vyžadují i parkovací světla, která chrání vůz před srážkou s jedoucími vozidly při parkování na špatně osvětlených místech, jako jsou např. neosvětlené krajnice, křižovatky lesních cest, parkování za mlhy a snížené viditelnosti, atp.
Mezi řidiči platí také nepsané pravidlo, kterým se většina osob, usedajících za volant v České republice, řídí. městský večerní provoz.jpgA sice, že je příliš riskantní nakupovat žárovky do automobilu od neprověřeného výrobce. To je možné provést u motorových olejů, které musí plnit přesné specifikace, jinak by nemohly být vůbec v prodejní síti, ale u autožárovek je pro udělení homologace nutné dodržet pouze hodnotu světelného toku a barvu vyzařovaného světla. A tak se tedy může stát, že zatímco značkový výrobce zaručí prvotřídní jakost a bezproblémovou reklamaci vadného kusu, u výrobků „no name“ si nemůžete být jisti ani délkou životnosti výrobku, ani reklamačním řízením.

4/5 - (5 votes)