Kvalitní nábytek do vašeho domova


Kde sehnat nábytek?
Rekonstruujete bydlení a rozhodli jste se pro radikální změnu, takže vyměníte i nábytek? Kde koupit kvalitní nábytek, který vám bude sloužit dlouhé roky a který se vám bude líbit? Tuto otázku si pokládá každý kdo hledá vybavení pro svůj domov a kdo chce kvalitu za dobrou cenu. Ideální je nechat si vyrobit nábytek na míru, protože získáte kusy které nikdo jiný doma nemá, a hlavně si můžete říct co přesně chcete vyrobit. Díky individuální výrobě budete mít kvalitnější nábytek, u kterého si můžete vybrat třeba barvy nebo vnitřní členění.

bílá šatna

My vám můžeme vyrobit nejenom skříně na míru
Vyrábíme hlavně šatní skříně, které vyrábíme i kdo vestavěné. Mnoho lidí si oblíbilo právě tento druh skříní, protože se hodí do velkých i malých prostor. Můžete mít šatní skříň přes celou šířku zdi, a může Sadat až ke stropu. Získáte tak v podstatě šatnu v provedení skříně, která vám samostatnou šatnu plnohodnotně vynahradí. U ns si můžete vybrat nejen barvu korpusu, ale i výplně dveří. V nabídce máme klasické barvy jako je hnědá a bílá, ale najdete u nás i spoustu barevných variant, které skvěle oživí jakýkoliv interiér. Velice žádný je například vzor U363, který se hodí i malým slečnám do pokoje. A nebojte se, pokud potřebujete skříně i pro kluka, máte z čeho vybírat.

předsíňová stěna

Inspirujte se na našem webu, kde najdete nábytek, který jsme již vyrobili a předali našim zákazníkům. I vy můžete mít plně vyhovující nábytek na míru, který bude plně odpovídat tomu co potřebujete. Mít doma dostatek úložného prostoru je důležité nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro jednotlivce, kteří mají například blízko k módě a tak mají doma hromady oblečení. To se musí někam uložit, a právě dostatečně velká skříň je ideální.
Sezonní oblečení může ukládat třeba do předsíňové sestavy, kterou vám také můžeme vyrobit.