Stan uspokojí potřeby a hry všech dětí

Zařídit dětský pokoj tak, aby v něm nic důležitého nechybělo není pro rodiče úkol, kterého by se nezhostili s grácií. Všichni rodiče totiž dobře vědí, co jejich ratolesti potřebují a rovněž i chtějí pro to, aby byly spokojené. Zásadní část ovšem tvoří dekorace (a tedy dětské prvky), které ve významné míře přispívají k tomu, aby se děti cítily ve svém pokoji jako v pohádce. A jedním takovým pohádkovým prvkem je i hrací stan pro děti, který lze snadno kamkoliv přemístit a dopřát tak vašim ratolestem hraní, které jich tolik baví.

dítě s míčem

Domeček vhodný na zahradu i do domu

Díky samotnému provedení všech domků v naší nabídce, které jsou lehké, snadno se složí, přemísťují a současně i dostatečně prostorné ke hře různého druhu, si jeden takový můžete zakoupit nejen jako dekoraci do dětského pokoje, ale i na zahradu. Každé malé dítě touží po tom, aby mělo svůj hrad, který se přizpůsobí jeho velikosti a zlepší jeho hru na vyšší úroveň.

Na vaši velkolepou zahradu tedy nezapomeňte vašemu dítěti pořídit kromě pestrého sortimentu hraček i domek, ve kterém si s nimi bude hrát a trávit většinu léta.

dítě v krabici

V opačném případě ho neváhejte umístit do jeho pokoje, kde z něho bude mít pevnost, do které jen tak někdo nemůže. Užije si s ním mnoho zábavy a her i s jeho kamarády, kteří v něm budou mít dostatek prostoru k zapojení své fantazie a vymýšlení různých her.

Otvory, které umožňují dostatečný přísun vzduchu

Z bezpečnostního hlediska je tento domeček ideální pro všechny věkové kategorie dětí. Už ti nejmenší si v něm najdou zalíbení a díky bezpečnostním prvkům, jakými jsou dobře větratelné otvory ve vstupní části, tunelu nebo v oblasti oken, si v něm hraní budou užívat i několik hodin.

A v případě, že ho budete mít na zahradě, poskytne vašim dětem i příjemný stín v době letních pařáků, díky čemu ho budou milovat a vyhledávat celou letní sezónu.