Vezměte si hypotéku

Nepodařilo se vám vyjít se svými příjmy a nevíte, co si v této situaci počít? Je-li tomu tak, nemáte se za co stydět, protože se něco takového občas stane snad každému z nás. Stydět byste se měli pouze v případě, že byste to ignorovali a nepokusili se to dát nějak do pořádku. A sice proto, že ignorování podobných problémů je to nejhloupější, co jenom může člověk udělat.

Jakkoliv se podobné problémy zdají být neřešitelné, protože kde nic není, tam ani smrt nebere, dá se i takový dočasný nedostatek finančních prostředků zvládnout. Kdyby nijak jinak, pak určitě aspoň nějakou tou půjčkou.

sáček s mincemi

Proč by si člověk v takových těžkých chvílích nepůjčil, že? Stačí přece oslovit nějakou finanční instituci, zažádat si o půjčku, a když to člověku vyjde, má tento po starostech. Může platit za všechno, za co je třeba platit, a pak už jenom stačí půjčené finance splatit z budoucích příjmů.

Jenže ono to přece jenom zase až tak snadné také není. Půjčka je sice dobrá věc, ale to teprve tehdy, když ji člověk dostane za dost výhodných podmínek. A to se nejednou nestane. Lidé, kteří mají hluboko do kapsy, nejednou sice žádají, ale v bankách se jim nevyhoví. Třeba kvůli nedostatečně vysokým příjmům, třeba kvůli záznamům v registrech dlužníků, třeba i kvůli jiným nedostatkům.

pohled na bankomat

Ale ani pak to ještě není beznadějné, protože i takovým lidem, jimž v bankách odmítnou pomoc, ještě svítá naděje jménem hypotéka po insolvenci Nebankovní hypotéky.

Takovou hypotéku nabízí nebankovní společnost, a to za podmínek nesrovnatelně snáze splnitelných, než jsou ty bankovní. Tady se nemusí nezbytně prokazovat ani vysoké příjmy, ani registry dlužníků bez záznamů, ani další těžko zvládnutelné záležitosti. Tady se dá jenom nemovitost do zástavy a prokáže se schopnost splácet a každý si přijde na své.

A to by bylo, aby si člověk nedal s pomocí této půjčky své věci do pořádku!