Hubněte správně

Eliminovat nadváhu není věc jednoduchá, ale na druhou stranu to není ani nemožné. Neměli byste se ale zaměřovat na způsoby, které nevypadají příliš efektivně.

Hubněte správně

Udržet si v dnešní době tu správnou váhu není nic snadného. Svět je dnes velice rychlý, ale odehrává se hlavně v procesorech počítačů, u kterých jsme nuceni skoro neustále sedět. A to nejen v práci, ale stále častěji i doma. Vždyť kdo v současnosti v našich zeměpisných šířkách nemá v domácnosti alespoň jeden počítač. Nic proti moderním technologiím. Technologie jsou dobrým přítelem, ale špatným pánem. Neustále sezení u monitoru totiž nesvědčí našemu zdraví. Nejenže si takto zhoršujeme svou fyzickou kondici, ale zároveň při zdánlivém nic nedělání si ničíme i postavu. Valná část obyvatel západního světa má totiž sedavé zaměstnání a vysedávání pak celé dny doma pak vede nevyhnutelně k obezitě.

I s ořechy jde hubnout

Ta není ničím, co byste si snad přáli mít. Přemíra tuku v organismu může dříve nebo později vést i k některým civilizačním nemocem, kterým byste se jistě rádi vyhnuli. K tomu vám nejlépe pomůže správný jídelníček, zvláště, pokud již vážíte více, než je medicínsky únosné. Ideálním způsobem, jak ubrat na váze je ketonová dieta, která je velice efektivní.

Nedržíte hladovku

Na rozdíl od jiných dietních programů a režimů se v tomto případě nemusíte bát, že byste museli hladovět. Veškeré důležité živiny do svého těla dostanete, a to v míře více než vrchovaté. Jediné složky, kterých se musíte vyvarovat, jsou sladké, tedy cukry a samozřejmě tuk. Ve velmi omezené míře samozřejmě můžete obojí, ale nesmí se to přehánět. Když to přeženete, hladina cukru v těle stoupne, a to začne cukr používat jako palivo. Vy chcete ale pravý opak, aby jako palivo fungoval tuk.

Zdravá snídaně

Je lehké zde udělat nějakou zbytečnou dietní chybu, a proto byste si měli jídelníček nechat sestavit na míru u profesionálů. Samozřejmě, že se nejedná o poradenství zdarma, ale také vás to nijak nezruinuje. A budete mít jistotu, že to, co jíte, vám pomáhá k lepší váze.