Hypotéky a úvěry od nebankovní společnosti

Potřebujete si půjčit nějaké peníze, ale nevíte, zda jít do banky nebo zvolit nebankovní společnost? V čem se to liší? V podstatě je to hodně podobné. Nebankovní společnosti jsou velice rychlé, sjednávají většinou vše po internetu, protože nemají tisíce mrakodrapů, kde by sídlili, takže volí mnohdy pro klienty příjemnější metodu a to formou vyřízení po internetu. Jsou tolerantní a poskytují jak půjčky pro podnikatele, tak také půjčky pro běžné občany neboli spotřebitelské úvěry.

lidé u notebooků

Hledáte výhodný podnikatelský úvěr? V tom případě pomůže hypotéka bez registru.

Pod tímto názvem najdete podnikatelský úvěr. Bez registru v tomto případě znamená, že se nezkoumají registry dlužníků. Pokud tedy máte negativní zápis v registrech dlužníků a například jste v minulosti dlužili peníze a nespláceli nebo nespláceli poplatky včas, či se opozdili s nějakou platbou nebo jste ji úplně opomenuli a tím jste bohužel získali negativní zápis a mají Vás vedeného jako dlužníka po dobu několika let, tak s tím nic neuděláte, ale v případě úvěru či půjčky od nebankovní společnosti to není překážkou, protože i přesto, že máte záznam, můžete půjčku klidně získat. Nebankovní společnosti jsou tolerantní a nedělají zbytečné problémy. Mohou pomoci mnohým klientům v nepříznivé finanční situaci.

podání ruky

Ovšem neznamená to, že by půjčovaly i v případě, že nebudete moci splácet, na to dobrý pozor, vždy musíte prokázat, že budete schopni splácet, protože ze zákona je každý spotřebitel chráněn, aby se nemohl dostat do zbytečných exekucí nebo dluhových pastí. Zákonem je každý chráněný, nemůže mít miliony půjček a jen minimální plat, aby nedokázal všechno splácet.

V případě hypotéky se musí ručit nemovitostí. Získat můžete až 70% její odhadní hodnoty formou hypotéky. Doba splácení může být nastavená až na 30 let. Kdykoliv můžete půjčku předčasně splatit a to bez sankcí nebo pokut.