Záchrana jménem hypotéka

Na úspěšném podnikateli se kdekdo rád přiživí. Dokud se tomuto daří skvěle, nemá o ty, kdo by s ním chtěli mít něco společného, nouzi.

Jenže jakmile přestane podnikání dotyčného vzkvétat, jakmile se přestane dařit a onen zdroj peněz zvaný soukromé podnikání vyschne, pomalu všichni dají onomu podnikateli vale, obrátí se k němu zády. A to zejména tehdy, když už tento neví kudy kam a potřeboval by tedy od někoho půjčit.

americké stovky

Takový podnikatel narazí na odmítnutí klidně i u svých nejbližších, o bankách pak ani nemluvě. A co si má tedy počít pak?

Má-li představu o tom, jak to chodí, nemusí si nezbytně zoufat. Protože ví, že se přece nabízí i záchranný kruh jménem americká hypotéka bez registru. A když si dotyčný zažádá právě o tuto, má vystaráno.

U této nebankovní hypotéky se totiž nedělají žádné drahoty, člověka tu neodmítnou automaticky jenom proto, že se zdá být v dané chvíli neperspektivní, rizikový. Zde se k podnikateli neobrátí zády ani tehdy, když má jen vcelku nízké příjmy, když má nějaký nepříjemně působící záznam v registrech dlužníků, když už splácí i jiné půjčky, má na krku exekutory a kdo ví, jaké ještě problémy mohou tohoto pronásledovat třeba i na každém kroku.

U této hypotéky uspějí i hodně komplikovaní žadatelé. Stačí, když se tito mohou za půjčené peníze zaručit zástavou nemovitosti a když splní požadavky, jež tu nejsou vůbec nesplnitelné.

bankovky a notebook

Každý z podnikatelů tu tak může získat třeba i hodně velké peníze, jež může utratit za cokoliv, co souvisí s jeho byznysem. Je to právě tato hypotéka, jež může vysloveně zachránit nejednu firmu, která by jinak dost možná ztratila perspektivy.

Peníze jsou tu k mání již záhy, splácet je tu možno tak dlouho, jak je potřeba, klidně i tři desítky let, podmínky půjčení jsou tu příznivé a lehce zvládnutelné. Čímž se u nás jak známo jen tak nějaká půjčka pochlubit nemůže.