Mobil na Vánoce

Když jsem si letos rozbalovala vánoční dárečky, tak bych ani ve snu nedoufala a vůbec by mě ani nenapadlo, že dostanu mobilní telefon. Sice jsem si ho opravdu celý rok přála, ale věděla jsem, že tento mobilní telefon, po kterém už dlouho toužím, je opravdu hodně drahý. Byl sice novinka, takže cena je vždy vysoká. Ale já jsem nechtěla tento mobilní telefon kvůli tomu, že byl novinka, nebo že byl drahý a že po něm každý toužil. Víte, o novinky je vždy velký zájem.

Radost z mobilu byla velká.

A každého chtěl. A já jsem tento mobilní telefon chtěla z toho důvodu, že se mi opravdu hodně líbí. Byl to opravdu můj styl mobilního telefonu, kterých jsem si přála. Věděla jsem a tušila jsem, že by mi ho ani nikdo nekoupil, takže jsem ani logicky nikomu neříkala, že bych si ho přála. Jenom jsem se tak jednou zmínila mezi řečí, že se mi tento mobilní telefon líbí a že si ho jednoho dne koupím, až si naše tři dostatečný obnos peněz. A nevím, jak se to stalo, ale asi celá rodina se složila na tento drahý mobilní telefon. A když jsem právě rozbalovala dárky, tak jsem zrovna držela v rukou ten dárek, ve které byl mobilní telefon.

Mobil je moc praktický.

Byla to taková malá krabice, což jsem nevěděla, co to může být. A možná mě napadl malý ruční mixér. Ten jsem taky potřebovala. A kdybyste viděli tu mou radost a moje oči a moje slzy v očích, tak byste se asi smáli. Opravdu jsem křičela a brečela radostí, že jsem dostala na Vánoce svůj vysněný mobilní telefon. Opravdu takovou velkou radost a štěstí jsem neměla už několik let. A je opravdu příjemné zažít tohle štěstí a radost znova. A v ten moment mě napadlo, že je opravdu škoda, že taková radost anebo pocit štěstí se nedá nějak koupit nebo uměle navodit. Bylo by to opravdu prima, protože taková radost odbourává stres. A jaké dárky na Vánoce jste dostali vy, měli jste z dárků taky velkou radost?