Normy a účetnictví a strach z daní? Žádný problém!

Doklady? Papírování? Všechny potřebné přehledy a přiznání za vás uděláme a vyřídíme. Papírování není jednoduché a rozhodně se musí udělat pořádek, ale naše firma se o to postaráme a budeme za vás zodpovídat příslušným úřadům. Nemusíte mít strach, budeme vás bránit, a hlavně všechnu zodpovědnost bereme na sebe, ať máte klidnou hlavu a můžete se věnovat podnikání. Účetní doklady se musí evidovat, správnost a musí být úplné. V podnikání se doklady nesmí vyhazovat či utajovat, protože naruší vaši rozvahu v účetnictví. Máme rádi pravdu a nesnášíme lži, musíme se vzájemně respektovat.

Vedení účetnictví

Naše služby slouží vedení účetnictví v Praze 9 Jkcredit.cz a daňové evidence;

Zákonem je dané, že se musí vést účetní kniha. Také zpracováváme účetní závěrky a daňové přiznání. Musíme vést dlouhodobý hmotný i nehmotný majetek včetně odpisů, zásoby a sklad. Sklad si hlídáme taky, ať jsou daně v pořádku.

A k daňové evidenci;

Tam se musí vést peněžní deník, například také kniha závazků a pohledávek. Jak v účetnictví majetek se musí evidovat také. Jak hmotný i nehmotný, žádná výjimka. Zákon je zákon. DPH se vás nevyhne, kontrolní hlášení nebo souhrnné hlášení také.

Evidence a doklady

Pojištění;

ČSSZ a zdravotní pojišťovny, musí se vést kvůli sociálním sférám. Důchody, nemocenská nebo kontroly u lékařů se plátí, všechno se platí. To je zlomek ekonomiky pro naše okolí nebo zákonů pod kterýma se řídí účetní firmy.

Daně;

Právnická osoba či živnost? Co je lepší? Poradenství? Ano, poradíme vám ve všech směrech. Máme praxi už nějakou dobu, tak rádi vám předáme naše zkušenosti a budeme vám pomáhat s administrativou, se zákony, účetnictvím nebo daněmi. Naše služby jsou otevřené. Tak kousek jste se dozvěděli o nás a doufám, že se setkáme na schůzce nebo na kávě. Dohodneme se částce za naše služby a předáme si informace a dohodneme na službě, ceníku a co budeme vlastně účtovat. Dozvěděli jste se v krátké podobě o nás a budeme se těšit na vás.