Nebankovní hypotéka?

Už dlouho se vám hodní hlavou myšlenka o tom, že chcete začít podnikat? Máte už poskládaný podnikatelský záměr a vše pořádně promyšleno v čem to vaše podnikaní, vlastně bude. Kam bude směřovat. Tak to je naprosto skvělé. Vždycky když chcete udělat velký krok, tak musíte mít vše pořádně promyšlené. Nejde přece něco budovat s tou myšlenku, jako postavím si halu a pak až budu přemýšlet o tom, co tam vlastně bude. To by bylo celé špatně a taky by vám to mohlo zlomit vaz, ale taky nemuselo. Jen to za to riziko nestojí.

peníze

Vše máme připravené a zbývá nám jedno a tím je budova. Už jste se na okolí porozhlédli po nějaké budově, nebo budete chtít zbrusu novou. U starších budov je jedna nevýhoda a to je tak, že už je postavená podle někoho jiného a určená k jiným účelům než chcete vy. Ale v tom velký problém zase nebude. Klidně si jí můžete zrekonstruovat podle sebe. Druhá možnost je si postavit zbrusu novou podle sebe. Ať je to za prvé nebo za druhé, u všech voleb budete potřebovat finance. Můžete si jít půjčit do své banky. Jenže to má jeden háček. Banka vám hypotéku může poskytnout, ale taky nemusí. Má hodně tvrdé kritéria na dosáhnutí jakéhokoliv úvěru včetně hypotéky. Banka bere v potaz vaši finanční historii, stačí jedna dvě pozdě zaplacené složenky a už jste zapsaní v bankovním registru. Další je pro banku důležitá bonita. Dá se to pochopit. Takže pokud pro banku nebudete splňovat bonitu tak vám taky bohužel nepůjčí. A co teď budeme dělat? Banka nám nepůjčí a své vlastní finance nemáme.

Vše má v dnešní době své řešení. A to naše je přímo hypotéka bez příjmu.

vyšlo to

U téhle společnosti získat hypotéku, pokud vlastníte nemovitost, bude to hračka. U téhle nebankovní společnosti je skvělé, že nemusíte dokládat skoro nic. Třeba takové daňové přiznání. Nenahlíží do bankovního a nebankovního registru. Je tu i ta možnost že jí můžete mít schválenou do 24hod. (pro podnikatele). Více se dozvíte přímo na jejich stránkách anebo můžete zrovna vyplnit online dotazník a domluvit se přímo. Lehčí už by to být nemohlo.