Obal, který nic nepřekoná


Otevíráte novou elektronickou prodejnu, anebo vymýšlíte, jak byste mohli vylepšit služby té stávající? Možná přemýšlíte i nad tím, jak to zařídit, abyste svým zákazníkům mohli nabídnout lepší ceny, než konkurence? A napadlo vás někdy, že byste se v tomto směru mohli zaměřit i na to, jak své zboží balíte?

Na první pohled to může znít naprosto bezvýznamně. Vždyť pokud jde o kritéria, podle kterých si zákazníci zboží vybírají, tak materiál, ve kterém ho budete přepravovat, k nim rozhodně nepatří. Jenže ve skutečnosti je celá věc mnohem složitější.

šedá obálka

Můžete se snažit, jak jen to jde, abyste na své zákazníky udělali ten nejlepší dojem. Můžete jim nabízet zboží nejvyšší kvality za prémiovou cenu, můžete mít krásný design výrobků anebo pěkné webové stránky, ovšem to všechno může rázem pokazit jediná věc – když objednané zboží dorazí do schránky adresáta ve špatném stavu.

A to se může stát naprosto jednoduše. Třeba tak, že ho špatně zabalíte a cestou ho potká například průtrž mračen anebo vlhký sklad. Klidně se může stát i to, že zásilka doručovateli jednoduše upadne do louže. A i když to nebude vaše vina, tak špatný stav zboží na vašeho zákazníka dobrý dojem rozhodně neudělá. To se ovšem stane jen v případě, kdy bude balení nevyhovující, takové, které se s vodou špatně snáší – jako třeba kartonová krabice. Pokud ovšem zásilku vložíte do plastové obálky , nikdo nic nepozná, protože ať se cestou stane cokoli, zásilka dorazí v naprostém pořádku.

schránka na dopisy

Navíc, takové polypropylenové samolepicí sáčky mají i řadu dalších výhod, které jistě oceníte. To první, na co narazíte, je snadná manipulace. Jen si představte, co všechno musíte udělat, když zboží odesíláte v kartonové krabici. Ovšem nic z toho vám nehrozí, když sáhnete po praktické a spolehlivé samolepicí obálce.