Úniková hra je originální dárek, který ohromí

Možná jste se už také zamýšleli nad tím, jak to udělat, abyste svým bližním k jejich narozeninám mohli darovat skutečně něco nevšedního, milého, co by je ohromilo a z čeho by si odnesli skutečný zážitek. Ovšem všichni moc dobře víme, že není zážitek jako zážitek, ne každý je nadšený z adrenalinu, při kterém tuhne krev v žilách, ne každý je ochotný skákat s padákem, jezdit s formulí a potápět se do hlubin. Jsou lidé, kteří vítají zážitky, které ohromí, ale nevyděsí. A vaše peněženka jistě uvítá dárek, který ji nezruinuje. A přesně taková je úniková hra, kterou nyní můžete darovat svým blízkým.
šachové figurky.jpg

Ideální zážitkový dárek

Únikové hry se nikdo nemusí obávat. Brzy již bude dostupná v každém větším českém městě, a tedy pravděpodobně i u vás, nebudete tedy kvůli ní muset chodit daleko. Jedná se o dokonale namíchaný koktejl zábavy, dobrodružství a napětí, který sedne snad každému. To je snad tím hlavním důvodem, proč nyní únikové místnosti rostou po celé České republice jako houby po dešti. Je tedy dost pravděpodobné, že s takovým dárkem nesáhnete vedle, protože devět z deseti lidí po něm už nyní prahne. Zároveň je to zážitek, ve kterém člověk nikdy není sám. Únikovou hru si totiž vždy můžete vychutnat pouze ve společnosti jiných lidí, tedy minimálně jeden z vašich přátel přitom bude s vámi. Můžete si rezervovat termín dle libosti, můžete si zvolit hodinu, která vám ideálně vyhovuje.
kniha mysticismus.png
Můžete se tedy bavit skoro kdykoli, nejen o víkendu večer a o svátcích. Ovšem v žádném případě se nemusíte bát, že byste to nezvládli. Přestože se jedná o zábavu, která nažhaví vaše mozkové závity, nikdy vás nenechá na holičkách. Nemusíte být géniové, abyste dokázali hrát únikovou hru s úspěchem, stačí vám k tomu prostý selský rozum, nadšení a týmová spolupráce. Každý z vás totiž do hry přináší jako svůj vklad něco podstatného, co je vám vlastní.