Získejte ženu svých snů – za každou cenu!

Volba ideální partnerky může někdy padnout i na prvotní zájem, který ve vás vzbudí a dojem, který na vás udělá. Jestli máte už od počátku pocit, že jste natrefili na „tu pravou“, nepromeškejte vaši šanci a okamžitě se chopte příležitosti. Je dost možné, že se situace už nebude opakovat a vaše dokonalá vám už navždy proteče mezi prsty. A to určitě nechcete!
barevné srdce
Jak získat ženu svých snů? Šanci má každý muž, ale musí se držet několika zásad!
1.     ZÁJEM– snažte se o ni zajímat, jak jen to půjde. Jestli vás dotyčná hned odmítla, vůbec nic se neděje. Musíte jí totiž dokázat, že za to stojíte a skutečně to s ní myslíte vážně. Ženy „obletování“ a pozornost milují, proto ji dejte najevo, že váš zájem nevyprchá.
2.     POZORNOST– získat si ženu můžete jedině tak, že k ní budete pozorný a dopřejete jí i nějaký malý dárek, který jí dá najevo, že o ní víte a že se vám líbí více, než si myslí. Květiny nikdy nebudou klišé a klidně jí je noste až do chvíle, než vám podlehne.
3.     KONTAKT– abyste si ji získal, musíte s ní navázat kontakt. Když o vás nebude nic vědět, pravděpodobně o vás ani nezakopne, dejte jí proto příležitost, která jí o vás něco napoví. Potkáváte se na zastávce? Chodí do vašeho oblíbeného klubu? Má ráda stejnou kavárnu? Snažte se s ní promluvit vždy, když budete v její blízkosti.
4.     ELEGÁN A GENTLEMAN– buďte mužem, jakého vždy chtěla! Udělejte to tak, jak se to dělalo kdysi v dřívější době a oblečte se do slušivého „looku“. Kravata a upravený vzhled samozřejmě k tomu všemu patří. Pozvěte ji na rande a buďte gentlemanem, kterého zná už jen z pohádek. Udělejte ze sebe prince, který ji za všech okolností vysvobodí a nedejte se za nic na světe odbít, protože vám stejně brzy řekne ano.
romantika u kávy

5.      SÁM SEBOU– ženy chtějí upřímnost. Pokud nebudete v každé situaci nejen upřímný, ale i takzvaně nevyložíte všechny karty na stůl, může se stát, že ji ztratíte ještě dříve než získáte. Buďte sám sebou, nelžete a nebraňte se tomu přiznat jí, jaké máte chyby. Jedině tak docílíte, že si bude jistá tím, že jste pro ni vhodná partie – klidně i na celý život.