Velký kočárek

Vždycky jsem chtěla se svým dítětem jezdit na nějaké krásné procházky přírodou. Protože si vzpomínám na ty časy, když jsem ještě byla malá. A věřte mi nebo ne, ale opravdu mám takové malé útržky paměti, kdy mě moje maminka a taky moje babička a dědeček vozili v kočárku někde po louce a taky lesem. Takže jsem si opravdu zamilovala přírodu, a hlavně les za naším velkým domem. Bydlíme totiž na vesnici, kde je opravdu mnoho přírody, a to hlavně krásné zelené louky a husté lesy. Takže tento les znám opravdu nazpaměť. Byla jsem ráda, že mě tam taky moji rodiče a taky prarodiče brávali sebou na houby.

Kočárek musí všem vyhovovat.

A taky si vzpomínám, že jsem měla opravdu krásný kočárek. Moji rodiče mi řekli, že jsem měla kočárek korbu o velikosti devadesát centimetrů. Říkám si, že v té https://cs.bab.la/slovnik/cesky-anglicky/po-t%25C3%25A9-co době to bylo docela kvalitní. Protože mít kočárek korbu o velikosti devadesát centimetrů je vlastně perfektní. Taky moji rodiče mi řekli, že velikostně to bylo skvělé, že si do toho kočárku ještě dávali své věci, které potřebovali na cestu. Tak jsem si řekla, že i kdybych já někdy v budoucnu potřebovala nějaký krásný kočárek, tak bych chtěla kočárek s korbou o velikosti devadesát centimetrů. A tohle samé bych doporučila i vám, pokud byste měli malé miminko.

Kočárek jsem měla veliký.

Protože pokud budete mít malé miminko a koupili byste si menší kočárek s malou korbou, tak by se vám tam třeba nevešlo tolik věcí, které byste potřebovali. Já sama jsem si kočárek s korbou o velikosti devadesát centimetrů moc zamilovala, takže jsem ráda, že se mojí sestře kočárek taky líbil, protože jsem jí ho koupila k narozeninám, když za týden měla rodit. Sestra je opravdu z kočárku nadšená a mě těší, že jsem se sestře trefila do vkusu. Takže pokud i vy byste chtěli někoho obdarovat skvělým kočárkem s korbou 90 cm, tak se ale nejdříve ujistěte, jestli dotyčný má o takový kočárek zájem. Nebo třeba už ho má doma!