Vytvarujte si poprsí i bez podprsenky

Muži mají vůči ženám některé nesporné výhody a jednou z nich je i anatomie poprsí. Mužská část populace svým prsním bradavkám nevěnuje takřka žádnou pozornost, a pokud ano, tak obvykle souvisí se svalovou hmotou, s pravidelným pobytem v posilovně a cvičením bench pressu. Krásně vypracovaný mužský hrudník sice ženy přitahuje jako magnet, ale rozhodně to nesouvisí s jejich ňadry, jako takovými. Když se muž svlékne do půl těla, nikdo se nad tím ani nepozastaví, a na plovárně je to přijímáno jako něco zcela přirozeného. Žena na plovárně naopak hrudník odhalit nemůže.

dámské podprsenky

Krása ženského hrudníku je totiž vnímána ve zcela odlišném rozpoložení a vytvarovat jej do atraktivní podoby není někdy vůbec jednoduché. Jsou k tomu zapotřebí vhodné podprsenky, ale ne vždy se podaří docílit požadovaného vzhledu, aniž by to ženám nepřineslo nějaké potíže. Podprsenka škrtí, svědí a nepřináší žádaný pocit volnosti , cítíme se v ní jako v sevření nepříjemných chapadel a jsme rády, když ji konečně v soukromí můžeme odložit.

odložené boty a podprsenka

Existuje však řešení, jak prsy vytvarovat a přitom ponechat podprsenku v šatní skříni. Jsou to tzv. pásky na prsa, přezdívané jako tejpy, v bílé, tělové nebo černé barvě, s nimiž si lze s ňadry doslova pohrát a připravit tak dekolt k vhodnému ošacení. Pásky se přilepí přímo na pokožku, lepidlo neobsahuje žádné toxické látky a udrží materiál v přesné pozici po celou dobu nošení šatů, a to i při kontaktu s tělesným potem a vlhkostí. Je to spolehlivý způsob, jak si užít bez nepříjemného sevření hrudníku jakýkoli typ halenek, svetříků, triček, mikin večerní toalety a dalších typů oblečení.

S tejpou na prsa se vám nemůže stát, že budou ňadra povislá, a že budou kazit vzhled, což je zejména při slavnostních příležitostech více než důležité. Oslavy narozenin, svatby, firemní akce, promoce, maturitní plesy a abiturientské srazy tak získají zcela odlišný ráz, když budete mít jistotu, že váš dekolt působí přirozeně a přitažlivě.