Za skvělou půjčkou nemusíte chodit daleko

Možná toužíte po skvělé půjčce a v bance vám zabouchli dveře před nosem. Nevadí, to vás mrzet nemusí! Raději co nejrychleji zamiřte na webové stránky spolehlivé nebankovní společnosti, abyste zjistili, co vše musíte udělat pro získání výhodné nebankovní hypotéky.
Pro orientaci v nabídce nebankovních hypoték nepotřebujete žádné speciální znalosti či schopnosti, jako tomu bývá u složitého vyřizování půjčky v bance. Podmínky nebankovních půjček jsou jednoduché a přehledné, takže se v nich snadno vyzná každý. Tím spíše, že jsou pro všechny nebankovní produkty stejné.
K tomu, abyste uspěli při žádosti o nebankovní půjčku, musíte splnit dvě základní podmínky:

finance

Za prvé je nezbytné, abyste měli dostatečný příjem pro splácení půjčky. To je jasné a není třeba více vysvětlovat, že jen taková půjčka, kterou zvládnete bez potíží splácet, vám může být k užitku. Pro posouzení vaší bonity je proto důležité, abyste doložili své pravidelné příjmy a nezapomněli na žádné důležité pravidelné výdaje.
Za druhé byste měli mít jasno i v tom, že za každou nebankovní hypotéku se musíte nezbytně zaručit vhodnou nemovitostí. To, zda je zvolená nemovitost pro vaše účely ideální poznáte podle její hodnoty. Za zvolenou nemovitost, kterou použijete jako záruku půjčky, můžete získat až půjčku do výše sedmdesáti procent aktuální odhadní hodnoty takové nemovitosti. Tento odhad za vás provede s pomocí specialistů samotná nebankovní společnost a vy se tedy nebudete muset o nic starat, ani nic platit. Nicméně je dobré vědět, že když pomýšlíte na vysoké částky, tak byste měli jako záruku zvolit i hodnotnou nemovitost.

kalkulace

Nicméně na konkrétním druhu takové nemovitosti prakticky nezáleží. Můžete ručit garáží, rodinnou vilou anebo klidně i nebytovými prostory pro vaše podnikání. Bez potíží můžete získat i hypotéku na pozemek anebo třeba na družstevní byt. Záleží jen na tom, co máte zrovna po ruce.