Internet je všude

Bohužel se lidstvo stává na tomto fenoménu závislé, a jednou na to hodně doplatí. Ale to se netýká problematiky tohoto článku. My se zde budeme bavit spíše o tom, kde a jak i připojení zařídit.    Tak především je rozdíl, zda chcete přípojku v paneláku, nebo v rodinném domku. Proč? Protože v panelákovém bytě již přípojka pravděpodobně je. Pokud tomu tak není, tak technici jen natáhnou příslušné kabely. Kdežto u rodinného domku, tam se bude muset kabel položit do země. Není to nic strašného, to se nekope dva metry do hloubky. Dá se samozřejmě zařídit spousta alternativních připojení, a to například vzduchem, bezdrátově. Ale k tomu se dostaneme.  

 

Router

A kdo vám to zařídí? Kdokoli, kdo na to má oprávnění. Levný internet Praha na to licenci má a jejich technici jsou rychlí a odborně proškolení. V praxi to vypadá tak, že přijdou a za dvě hodinky máte vše hotovo. Tedy včetně nastavení všech vašich přístrojů včetně třeba lednice. Ano i ta se již dá řídit internetem.   

 Ve velké většině případů je v domácnosti přístrojů více, a proto se někam umístí router, aby se nemusely tahat kabely ke každému přístroji zvláště. Nemluvě o tom, že k mobilnímu telefonu by to asi nešlo. Proto se malá krabička, správně česky pojmenovaná směrovač, umístí někam kde nepřekáží a ta rozvede signál po celém bytě, nebo i domě. Tím pádem máte signál naprosto všude a pokud ne, technici vám tam přidají další zařízení, pokud to bude třeba. Většinou však stačí umístit router jinam než za vstupní dveře, jak se většinou dělává v malých bytech.   

 Nuže, pokud se tedy pídíte, kam se obrátit, pokud chcete nejrychleji a nejlevněji internetu využívat, neváhejte a klikněte na odkaz výše.   

Jiný router

 Budete „obslouženi“ téměř bleskově a pak už jen můžete začít využívat této moderní vymoženosti. Uvidíte, že budete spokojení jak s rychlostí práce techniků, tak i rychlostí vaší sítě.