Proč je revize elektroinstalace důležitá?

Jsme společnost Elektrorevize Elektro-revtech s.r.o. a zabýváme se revizí elektroinstalací, revizí elektrospotřebičů, revizí hromosvodů, ale také revizní termo měření.

Podívejme se na revizi elektroinstalace trochu blíže. Pro soukromníky není revize elektroinstalací povinná. Přesto by ji měl každý člověk dobře zvážit, protože pravidelná revize elektroinstalace nás může ochránit před nepříjemnostmi, jako je například riziko požáru. Výchozí první revize je prováděná v novostavbách nebo po rekonstrukci jako součást kolaudačního řízení. Dále máme pravidelné revize, které jsou povinné pouze pro firmy a bytové domy. Pro soukromé domácnosti je tato revize povinná pouze v případě, že došlo k rozsáhlejším rekonstrukčním a pracím. Přesto ale doporučujeme provádět revizi každé 2 až 3 roky podle prostředí. Můžete si tak ušetřit nemalé potíže.

Jističe

Cena revize elektroinstalací není nijak vysoká a vyjde vás rozhodně výhodněji než případné opravy po požáru. Cena revize elektroinstalace se pohybuje u bytů podle jejich velikosti od 1000Kč pro 1+kk až po 2 500 pro byty velikosti 4+kk. Rodinné domy přízemní vychází na 1850 Kč, jednopodlažní domy stojí 2250kč a dvoupodlažní domy 3000 Kč. Pokud chcete naše služby využít pro revizi elektroinstalací v provozovnách jako jsou stánky s občerstvením, obchůdky, nebo kavárny, pohybují se ceny od 2000Kč. Samozřejmě provádíme revize elektroinstalací také ve společných prostorech domů, a to za následujících ceny: bytový dům do pěti pater 2500 Kč, do 6 pater 2500 Kč, do 7 pater 2700 Kč, do 10 pater 3200 Kč a do 15 pater 3500 Kč.

Nářadí

U dalších objektů ovlivňuje cenu počet jistících obvodů. Cena se zde pohybuje od 53 Kč za jeden obvod až do 90 Kč za jeden obvod. S větším počtem jistících obvodů se průměrná cena za jeden obvod snižuje. Nabízíme také revize jiných elektrických zařízení jako jsou například zásuvky pro plynový kotel, nouzová svítidla, kotelny, mobilní stavební buňky, elektro centrály a mnoho dalších, kde se ceny pohybují podle konkrétního zařízení od 100 Kč až po zhruba 2000 Kč. Investujte do svých domovů a zajistěte si tak bezpečí ve vaší domácnosti. Pro jakékoli informace nás neváhejte kontaktovat. Vždy vám rádi a ochotně pomůžeme a poradíme.