Všechno vyřešíte u nás!

Postaráme se, abyste peníze získali. Jakým způsobem? Jenom tím, že dáte do zástavby svou nemovitost a my vám podle odhadní ceny této nemovitosti dáme peníze formou hypotéky, kterou budete měsíčně splácet. Úroky máme velice nízké jako v bance a ostatní poplatky žádné neplatíte. Stačí poslat pár fotek vaší nemovitost a peníze můžete získat dokonce do 24 hodin! Je to velice rychlý a přívětivý způsob, protože my na rozdíl od banky, nejsme bankovní společnost, ale společnost s čistě českým kapitálem, která poskytuje nebankovní hypotéky. Jmenují se americké, a proto tyto peníze můžete použít jakýmkoliv účelem.

Můžete odjet na dovolenou, koupit si auto, splatit exekuci či postavit dům, nikdo vás hlídat nebude: https://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-registru/

Ptáte se, jak je možné, že je to tak rychlé?

a) My totiž neprohlížíme žádné registry dlužníků, takže i když tam jste, kvůli vašemu nějakému dřívějšímu prohřešku, pak u nás stejně máte šanci. Neberete je v potaz, stejně tak jako nebude chtít žádné potvrzení o vašich příjmech. Je jedno, jestli vyděláváte minimální mzdu, vůbec nic nebo třeba sto tisíc měsíčně. U nás má nárok na tuto hypotéku naprosto každý!

Postarejte se o svou budoucnost

b) Je ve vašich rukou. Každý si může změnit svůj život, jenom to chce chtít a začít s tím něco dělat, i když velké změny nejsou tak jednoduché, jak to na začátku může vypadat. Je to často mnohem složitější, ale složitější si to právě dělají akorát lidé díky svým předsudkům, starostem apod. Každý drží ve svých rukou tu moc cokoliv změnit.

Neustále sháníte peníze?

c) Zastavte svou nemovitost. Ale ne tím způsobem, že byste se ji navždy zbavili, ale s naší americkou nebankovní hypotékou, kterou vám zajistíme peníze za vaši nemovitost. Konkrétně budete ručit svou nemovitostí, za kterou my vám dáme peníze, které si můžete využít jakýmkoliv způsobem. Splácíte měsíční splátky, které mohou být na dobu splácení od jednoho roku, až po 30 let.